USD
  • USD
  • EUR
  • AUD

#0110

1 на залиха

Рачно изработен накит.

320 ден

1 на залиха

Количина:

Рачно изработен накит.

Дополнителни информации

Категорија

Ланче

Материјал

Стаклени монистри, метал

Должина

79см.

Кон почеток
Added to cart
Кошничка
Затвори

Нема производи во кошничка